UZEL

UZEL je jediným seznamovacím kurzem na Fakultě dopravní. Pořádají ho členové klubu eFDrive a studenti Fakulty dopravní. Na UZLU se dozvíš, jak to na naší škole chodí. O předmětech, které tě čekají, kde a co a jak zařídit, získáš rady a tipy, a především se seznámíš se svými budoucími spoluputovníky.

Historie, aneb jak to všechno začalo

Přesně sto třicet dva let po premiéře Smetanovy opery Libuše, po prvním otevření Národního divadla, tedy jedenáctého června dva tisíce třináct Gregoriánského kalendáře byl na Studentském parlamentu Studentské unie ČVUT schválen UZEL. Seznamovák na FD vymyslela skupinka přespříliš aktivních studentů Fakulty dopravní (přece psát bakalářku je málo, pojďme si přibrat nějakou tu starost navíc, stejně nebudeme mít o prázdninách co dělat). A tak to všechno začalo…

Proč UZEL? No přece to je to nejdopravnější slovo co známe a navíc uzel spojuje.

Program

Těšit se můžeš na tři dny plné akčních, seznamovacích a teambuildingových her! Budeš přidělen do týmů se svými budoucími spolužáky. V týmu budete pracovat na vícedenním projektu (v minulosti stavba mostů).
Seznámíme tě s chodem fakulty, aneb co dělat, když budeš potřebovat něco zařídit nebo třeba odložit odevzdání nějaké semestrálky. Poradíme ti, kam zajít na oběd nebo do jaké hospody vyrazit po škole se svým novým kruhem. Celým seznamovákem tě budeme provázet my, studenti (může se stát, že i vyučující) z dopravky, takže když se nestihneš na něco zeptat na seznamováku, nezoufej, jsme tu pro tebe i během akademického roku!

Letos nás čeká už devátý ročník a my se nemůžeme dočkat!
Tak pojeď s námi!

 

Jak probíhaly minulé ročníky?
To vše a mnohem víc najdeš na našem YouTube kanálu.